Тіньові земельні схеми зупинить інвентаризація — Томич

77
0
Тіньові земельні схеми зупинить інвентаризація — Томич
Кurkul.comТіньові земельні схеми зупинить інвентаризація — Томич

Земельний ресурс України виведе з тіні закон «Про інвентаризацію земель», про це в інтерв'ю агропорталу Kurkul.com сказав президент Асоціації фермерів та землевласників України Іван Томич.

За його словами, закон повинен принципово базуватись на проведенні інвентаризації місцевими громадами та участю у цьому процесі місцевих активістів.

«Потрібно проінвентаризувати землю і відкрито передати ці документи місцевим громадам. Я переконаний, у будь-якому населеному пункті є землі, про які громада не має інформації, та не знає що там відбувається», — сказав експерт.

Читати по темі: «Іван Томич: найбільше від рейдерства страждають середні фермерські господарства»

Також додав, що проведення на місцевому рівні відкритого реєстру, ведення кадастру знімає основну частину тіньових схем і тих проблем, які ми сьогодні існують.

«Але тут потрібна надзвичайно серйозна політична воля, а також, щоб були залучені всі, хто так чи інакше причетні до розв’язання проблеми», — зазначив Іван Томич.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus
 

Матеріали до теми