Versatile розширила асортимент техніки в Україні

18 грудня 2017 108 0
Комбайн
VersatileКомбайн

Канадська компанія Versatile у 2017 р. розширила асортимент техніки, яка продавалася в Україні. Про це повідомляє Traktorist.ua.

На українському ринку себе зарекомендували комбайни ACROS550 і ACROS 595, роторний комбайн TORUM 750. Також зазначається, що хороші результати продажів показав новий комбайн RSM 161, який має двобарабанну систему обмолоту та двигун Cummins 360 к.с.

«Весь сільськогосподарський сезон ми спільно з дилерами проводили демонстраційні покази нашої техніки у різних областях України, в господарствах з різноманітними технологіями і культурою землеробства. Після демонстрацій техніка залишалась далі працювати у господарствах. Конкретним прикладом є підприємство «Агроінвест Холдинг». За 3 роки нашого співробітництва компанія придбала 2 трактори Versatile 2375, 2 причіпних обприскувачі Versatile, 2 комбайни ACROS 585 і 5 комбайнів ACROS 595», — розповідає генеральний директор «Версатайл-Україна» Олексій Колотурський.

У 2018 р. в Україну буде постачатися ґрунтообробна техніка, культиватори, сівалки, аплікатори для весняного підживлення рослин. Також з березня наступного року на українських ринках з’явиться комбайн NOVA.

Виконано за допомогою Disqus