Стартував другий сезон АгроПолігона: 100 технологій на одній карті

29 грудня 2017 266 0
Агрополігон
Kurkul.comАгрополігон

Kurkul.com з колегами з Latifundist.com та SuperAgronom.com запустив другий сезон проекту «АгроПолігон».

АгроПолігон — база даних для агрономів і фермерів, в якій зібрано понад 100 технологічних карт під різні культури. Також в рамках проекту відстежується технологія на 10 полях-онлайн з посівної до жнив.

«У першому сезоні АгроПолігона ми аналізували 10 полів-онлайн, на які регулярно виїжджали, детально описували технологію і стан посівів. Крім того, ми зібрали технологічні карти кожного підприємства в АгроЕкспедиціі. Вивчивши технологічні карти, користувач може перейти в матеріал і почитати про технології та підприємство докладніше, з коментарями колег-практиків. У другому сезоні ми зібрали всі напрацювання в одному місці», — прокоментувала керівник видання проекту SuperAgronom.com Яна Красновська.

Для зручності користувачів тепер всі технології представлені на карті. Зручні фільтри дозволяють користувачу вибрати потрібний регіон або тип ґрунту, відстежувати певні культури або переглянути результати, в залежності від способу обробки грунту, вибору ЗЗР, насіннєвого матеріалу або техніки.

«Знання — одне з небагатьох благ у цьому світі, які тільки примножуються, коли ними діляться. розвивайте проект разом з нами, оцінюйте, переймайте корисні «технологічні фішки», — додає менеджер проекту Анастасія Комарова.

Готові ділитися власним досвідом?
Запрошуйте до себе «АгроПолігон»!
+380932564114
Комарова Анастасія
Менеджер проекту АгроПолігон

Виконано за допомогою Disqus