В українську цукрову галузь у 2017 р. інвестовано $ 1 млрд

30 грудня 2017 546 0
Цукор
dpchas.com.uaЦукор

За словами керівника аналітичного відділу НАЦУ «Укрцукор» Руслани Бутило, цього року сумарна кількість інвестицій у цукрову галузь України становить близько $ 1 млрд, повідомиляє agro-smart.com.ua.

Руслана Бутило зазначила, що виконання європейських вимог до виробництва цукру підвищить експорт українського цукру. НАЦУ «Укрцукор» спільно з Мінагрополітики працювали над відповідними технічними правками в існуючі норми, які повинні набути чинності з 1 вересня 2022 р.

«Введення цих вимог особливо важливе, враховуючи експорт цукру, який досяг рекордних рівнів у 2016/17 МР. По суті, відбулася гармонізація українського законодавства з європейським (у вигляді Директиви № 2001/111 / ЄС від 20.12.2001). Оскільки в наказі міститься важлива інформація про термінологію і вимоги до виробництва цукру: екстра білого, білого і напівбілого», — розповіла Руслана Бутило.

За її словами, цукрові заводи ще до прийняття цих норм почали запроваджувати європейські стандарти, спрямовані на зменшення собівартості виробництва та випуску більш якісної продукції.

Виконано за допомогою Disqus