Рік крові та судів — справа Ниви-2010 триває

22 січня 2018 120 0
Добробатівці, що стали на захист інтересів фермерів
Kurkul.comДобробатівці, що стали на захист інтересів фермерів

Стрілянина, димові шашки, поранені та затримані — саме таким запам’ятався українцям земельний конфлікт у с. Бережинка, що розгорнувся навколо захоплення рейдерами підприємства Миколи Трибіненка «Нива 2010». Судова тяганина по цій справі триває до цього часу. І судячи з рішень окремих суддів — не завжди закон стає на стороні правди. За словами керівника ГО «Бізнес-Варта» Ольги Матвіївої, такі судді лише підтверджують, що правосуддя в Україні відсутнє.

Читати по темі: Сльози Бережинки: про рейдерство, віче та наслідки

Микола Трибиненко виграв суд першої інстанції, де дії реєстратора були визнані протиправними. Проте рейдери подали апеляційну скаргу і дніпровський апеляційний адміністративний суд став на сторону рейдерів, попри доведені факти порушення закону держреєстратором.

«В нас є 3 кримінальні провадження. Перше — щодо шахрайських дій що призвели до захоплення підприємства рейдерами, друге — щодо дій посадових осіб, що сприяли неправомірній передачі майна. І, нарешті, третє — щодо незаконного винесення рішення суддею Індустріального районного суду Дніпра Віктора Мороза», — розповів адвокат ТОВ «Нива 1010» Денис Довженко.

Колегія суддів важає, що відстоювати свої права Миколі Трибиненку потрібно в господарському суді, де рейдерам буде значно легше узаконити свої злочинні дії.

«Після виконання замовлення злочинців недобросовісними держреєстраторами, при невиконанні правоохоронними органами своїх обовязків у ошуканих підприємців залишається лише надія на суд. Проте «тріо» суддей, Панченко, Чередніченко та Іванов підтвердили, що правосуддя в Україні не існує», — повідомила керівник ГО «Бізнес-Варта» Ольга Матвіїва

Виконано за допомогою Disqus