Китайські вчені винайшли біопестицид широкого спектру дії

23 січня 2018 144 0
Обробка ділянки пестицидами
civileats.comОбробка ділянки пестицидами

Дослідницька група професора Ся Юйсян із Чунцінського університету (КНР), отримала дозвіл на реєстрацію технічних матеріалів та продуктів для складання рецептури, а також дозвіл на виробництво біологічного пестициду широкого спектру дії. Очікується, що до кінця поточного року почнеться його масове виробництво, повідомляє zerno-ua.com.

У 2003 р. дослідницька група Ся Юйсяня розробила перший у світі біопестицид-метарізіум, який був використаний для застосування в 10 регіонах Північного Китаю, де спостерігалося нашестя сарани, довівши свою ефективність на 90 % в боротьбі з комахами-шкідниками.

Завдяки довготривалим дослідженням вчені змогли ідентифікувати metarhizium anisopliae (вид ентомопатогенних грибів із сімейства Clavicipitaceae, що мешкає в грунтах по всьому світу і викликає захворювання в різних комах) великого спектра дії з-понад1000 інсектицидних мікробіологічних штамів. З 2011 р. за підтримки Міністерства сільського господарства Китаю були проведені демонстраційні випробування в основних районах виробництва рису в провінціях Хубей і Хунань, де було створено близько 100 демонстраційних майданчиків.

Результати випробувань нового біопестициду демонструють не тільки високу ефективність із широким спектром дії, але і простоту і зручність у використанні.

Виконано за допомогою Disqus

+ 23° ... + 17°

Вітер

2.5м/с

Опади

0мм

Вологість

52%