Молочна продукція дешевшати не буде — експерт

24 січня 2018 254 0
Молоко
a7d.com.uaМолоко

Піднімати вартість продукції з незбираного молока паралельно зі збільшенням закупівельної вартості переробники собі дозволити не можуть, навіть не дивлячись на вільне ціноутворення, інакше просто втратять покупця. Таку думку висловив аналітик молочного ринку Максим Фастєєв на своїй сторінці у facebook.

«Виробники давно перейшли на схему взимку — у мінус, влітку — у плюс, знову ж таки, щоби не травмувати споживача стрибками цін. Загалом, молочна продукція не ​​буде дешевшати (навіть можливе деяке подорожчання по окремих продуктах), на особливі «традиційні» зниження ціни до літа також очікувати не варто» — пише Максим Фастєєв.

Крім того, експерт поділився думками щодо ситуації навколо високих цін на вершкове масло. За його словами, на цей продукт очікує зниження ціни. Біржові котирування вартості вершкового масла «охололи» у світі ще наприкінціі минулого року, це означає, що українським виробникам, з урахуванням сьогоднішньої високої собівартості, експорт став нецікавий. Внутрішня оптова ціна товару вже просіла, скоро продавці почнуть активно боротися й за внутрішнього покупця.

Виконано за допомогою Disqus