На які ринки може вийти українська молочка?

3 вересня 2015 36 0
На які ринки може вийти українська молочка?
Кurkul.comНа які ринки може вийти українська молочка?

Молочна продукція України має орієнтуватися на зовнішні ринки, де зростає населення, про це в інтерв’ю Fixygen сказав співвласник компанії «Мілкіленд Україна» Анатолій Юркевич.

За його словами, у рамках підписання України і Європейського Союзу Угоди про асоціацію, очікувалося, що це допоможе наростити поставки нашої аграрної продукції до Європи.

«Що стосується соняшникової олії і м'яса курки, то ми частку свою зберегли. На жаль, ми досі не отримали дозволу на експорт молочної продукції в ЄС. Європейці підтвердили, що у них до нашої продукції немає претензій. Зараз затримка у представництві України, яке повинно стимулювати проходження цього кейса, винести питання на розгляд Єврокомісії, Європарламенту, і лише після всіх процедур буде отримано дозвіл. Поки ж для нашої молочної галузі цей ринок залишається закритим», — зазначив він.

Анатолій Юркевич зазначив, що Європейський ринок сирів становить 50% світового ринку з виробництва та 40% за споживанням.

«Це колосальний ринок. Він конкурентоспроможний, але і на ньому можна знайти нішу і продавати свій продукт. Раніше це було невигідно, бо був відкритий російський ринок, котрий включав і європейські, і українські товари. Зараз він закритий. Тому ми повинні перебудуватися на інші торговельні майданчики», — переконаний він.

Також додав, що стосується молочної продукції, то в першу чергу слід звернути увагу на ті ринки, де зростає населення, — зокрема, на Близький Схід. Наприклад, Єгипет, де щорічно населення збільшується на 1 млн жителів. Це Ірак, Іран, які зараз знімають санкції, і на їх ринки можна отримати доступ. Це країни Південно-Східної Азії. На жаль, Китай з травня минулого року став недоступним.

Виконано за допомогою Disqus

Матеріали за темою