Мonsanto назвала господарства з найвищою урожайністю гібридів кукурудзи

5 лютого 2018 1242 0
Усього за підсумкам конкурсу визначили 35 переможців
Kurkul.comУсього за підсумкам конкурсу визначили 35 переможців

Компанія «Монсанто Україна» підбила підсумки четвертого щорічного конкурсу на найвищу врожайність гібридів кукурудзи DEKALB з насіння, вирощеного в Україні. Найбільших результатів при стандартній вологості у 14 % досягли аграрії господарства «Здолбунівське» (Рівненська обл.) — 12,5 т/га з гібридом ДКС 3705. Про це повідомили у прес-службі компанії.

Ще три господарства перевищили показник у 12 т/га:

  • Черкаська область, господарство «Кишенці» (12,36 т/га з гібридом ДКС 4590);
  • Житомирська область, господарство «Агро регіон» (12,32 т/га з гібридом ДКС 4590);
  • Житомирська область, господарство «Ташір» (12,31 т/га з гібридом ДКС 4014).

Усього за підсумкам конкурсу визначили 35 переможців з 21 області України. При цьому 22 господарства-переможці з 14 областей зібрали понад 10 т/га кукурудзи з насіння DEKALB, вирощеного в Україні. У той же час, за попередніми даними Державної служби статистики за 2017 р., середня врожайність кукурудзи на зерно в Україні склала 5,44 т/га.

Компанія «Монсанто Україна» також оголосила переможців конкурсу «Амбасадори бренду DEKALB»: 11 господарств з різних областей України. У цьому конкурсі взяли участь господарства, які вирощували в 2017 р. товарну кукурудзу з насіння гібридів DEKALB на площі від 70 га та найактивніше рекомендували насіння бренду колегам і партнерам, проводячи дні поля, навчання та демонстрації лінійки гібридів DEKALB і технологій вирощування кукурудзи.

Представників усіх господарств-переможців обох конкурсів компанія «Монсанто» запросила до Франції, де вони відвідають лабораторію, що перевіряє відповідність стандартам вирощеного в Україні насіння кукурудзи DEKALB, та насіннєвий завод, що готує батьківські лінії для вирощування насіння в Україні.

Виконано за допомогою Disqus