Реклама

Cropio проведе тренінг для аграріїв

13 лютого 2018 94 0
У Києві пройде тренінг для аграріїв
drs.gov.uaУ Києві пройде тренінг для аграріїв

Компанія Cropio 27 лютого в Києві проведе тренінг-інтенсив CropioCamp. На ньому аграрії зможуть ознайомитися із новими функціями системи, та здобудуть необхідні навички для ефективного застосування всього функціоналу програми. Це дозволить підвищити керованість виробничим процесом, знизити собівартість сільськогосподарських операцій та збільшити продуктивність. Про це повідомляє Latifundist.com.

«Ми застосовуємо різноманітні інструменти, щоб підвищити ефективність використання клієнтами різних функцій системи — від онлайн тренінгів і вебінарів до окремої системи сертифікації компаній-інтеграторів. У регіонах із високою концентрацією користувачів перед початком сезону проводимо повноцінні оффлайн тренінги з фокусом на новий функціонал. Ми розуміємо, що окремі користувачі працюють лише з деякими функціями програми. Цим вони обмежують потенціал можливостей, який дає Cropio, і найважливіше — не використовують головну перевагу інтегрованих систем — взаємопов’язані дані», — розповідає продакт-директор Cropio Анна Морен.

Тренінг CropioCamp складається з дев’яти модулів, які включають теоретичний і практичний блоки. Крім того, це відмінний привід обмінятися досвідом використання не тільки Cropio, а й інших передових практик у галузі.

Реєстрація користувачів системи відкрита на сайті: cropiocamp.com.

Виконано за допомогою Disqus