Реклама

Cropio запрошує користувачів поділитися досвідом використання технологій у рослинництві

12 лютого 2019 55 0
Cropio запрошує користувачів поділитися досвідом використання технологій у рослинництві
Cropio

Тренінг-інтенсив Cropio Camp пройде у Києві 28 лютого. Компанія Cropio проводить тренінг для клієнтів в рамках глобальної ініціативи щодо підвищення ефективності використання технологій в рослинництві. Про це повідомила прес-служба компанії.

В Україні захід відбудеться вже вдруге. У 2018 р. Cropio Camp відвідали 250 фахівців з більш ніж 100 компаній.

За словами продакт-директора Cropio Анни Морен, учасники Cropio Camp 2019 дізнаються про нові, розширені, можливості Cropio як цифрової аграрної платформи, з якою інтегруються безліч систем, сервісів, програм і рішень, практики застосування технології у виробництві та фактичних результатах її використання.

Вона додала, що Cropio збирає, аналізує та інтерпретує колосальний обсяг даних. При цьому кожен користувач підбирає індивідуальний набір сервісів, який буде використовувати у себе на фермі чи в компанії.

Програма Cropio Camp 2019 складається з блоку кейсів аграрних компаній України про ефективне застосування цифрової платформи в плануванні, виробництві та контролі бізнес-процесів і ряду теоретично-практичних модулів про використання розширеного функціоналу Cropio.

В рамках заходу буде діяти спеціальна демонстраційна зона, де виробники та інтегратори покажуть техніку, обладнання, датчики, сенсори, метеостанції і сервіси, що підключаються безпосередньо в Cropio.

Реєстрація для клієнтів відкрита на сайті.

Виконано за допомогою Disqus

Реклама