Cropio запрошує фермерів на тренінг

22 січня 2019 123 0
Cropio запрошує фермерів на тренінг
cropio.com

Cropio 28 лютого 2019 р. в Києві в рамках глобальної ініціативи щодо підвищення ефективності використання технологій в рослинництві Cropio проведе для клієнтів тренінг-інтенсив Cropio Camp. Про це повідомила прес-служба компанії.

Цього року Cropio розширили програму заходу. Блок модулів доповнили блоком кейсів аграрних компаній України про ефективне застосування цифрової платформи моніторингу сільськогосподарських угідь в плануванні, виробництві та контролі бізнес-процесів.

«Учасники Cropio Camp 2019 дізнаються про нові, розширених, можливості Cropio як платформи, багатокомпонентної екосистеми, з якої інтегруються безліч сервісів, програм, рішень; особливості інтеграції зі сторонніми системами, практики застосування технології у виробництво та фактичних результатах її використання. Cropio збирає, аналізує та інтерпретує колосальний обсяг даних. При цьому кожен користувач підбирає індивідуальний набір сервісів, який буде використовувати у себе на фермі, в компанії», — розповідає продакт-директор Cropio Анна Морен.

В рамках заходу буде діяти спеціальна демонстраційна зона, де виробники та інтегратори покажуть техніку, обладнання, датчики, сенсори, метеостанції і сервіси, що підключаються безпосередньо в платформу моніторингу.

Реєстрація учасників відкрита на сайті cropiocamp.com

Довідково:

Cropio Camp — майданчик для обміну досвідом використання цифрових технологій в рослинництві.

У 2018 р. цей захід відвідали 250 фахівців з більш ніж 100 компаній. Минулорічний тренінг складався з 60-хвилинних теоретично-практичних модулів про принципи роботи і практиках ефективного застосування функціоналу системи дистанційного моніторингу посівів Cropio.

Виконано за допомогою Disqus