Кооперація фермерів сформує якісну цінову політику — Томич

7 вересня 2015 102 0
Кооперація фермерів сформує якісну цінову політику — Томич
Latifundist.comКооперація фермерів сформує якісну цінову політику — Томич

В Україні мають формуватися сімейні фермерські господарства європейського типу, про це агропорталу Кurkul.com сказав Президент Асоціації фермерів та землевласників України Іван Томич.

За його словами, з точки зору правового поля, соціального захисту та соціального забезпечення, фермери мають впевнену перевагу. А от особисті селянські господарства жодним із цих благ не забезпечені.

«Перспективу для останніх я бачу лише в одному — їм треба законодавчо переходити до формування сімейних фермерських господарств європейського типу. Об’єднання дрібних фермерських, одноосібних селянських господарств у сільськогосподарську кооперацію — це аксіома. Іншого шляху розвитку подій я не бачу», — говорить експерт.

Читати по темі: «Одноосібники VS фермери: у кого більше шансів на успіх?»

Іван Томич зазначає, що саме кооперація забезпечить формування якісної цінової політики на ринку. Адже вона дає можливість різко знизити ринкові ціни і підвищити закупівельні у селянина. А це у свою чергу розширить ринок споживача і мотивує до збільшення виробництва продукції.

«Тому створення сільськогосподарських кооперацій — це широке соціальне, економічне питання, загалом це питання добробуту українців», — додає він.

Виконано за допомогою Disqus

Матеріали за темою