Студенти Versatile взяли участь у курсі навчання по комбайнах

6 березня 2018 106 0
Трактор Versatile
VersatileТрактор Versatile

В кінці лютого частина студентів Versatile, більше 20–ти осіб, взяла участь в чотириденному курсі навчання по комбайнам Versatile. Перша частина навчання пройшла успішно. Про це повідомляє Traktorist.ua.

«Навчання проходило на гідному рівні. Кожен для себе набув нових знань. Адже виробництво не стоїть на місці і нас оперативно про все інформують. Добре, що виробники техніки Versatile не надто обтяжують технічною фундаментальною базою, а виділяють основне. В центральному офісі компанії після проведення навчання завжди проводиться зворотній зв'язок», — розповів менеджер з продажу «Донснаб Агротехніка» в Херсонській обл. Анатолій Полігов.

Також в рамках навчання представники банківських установ: Credit Agricole Bank, ОТП Лізинг і Кредобанк лізинг надали вичерпні схеми кредитування і лізингу на техніку Versatile, що в подальшому допоможе менеджерам більш грамотно допомагати клієнту визначати більш вигідні варіанти придбання техніки.

«Попереду наших колег чекає навчання по тракторам Versatile, більшість торгових представників його дуже чекають, так як техніка нова і у кожного є багато запитань. Ми готові формувати якісні кадри для наших покупців і користувачів, відповідати на всі питання», — резюмує генеральний директор представництва Versatile в Україні Олексій Колотурський.

Виконано за допомогою Disqus