Департамент с/г техніки Цеппелін Україна очолив Фарід Абу Хадід

16 березня 2018 99 0
Фарід Абу Хадід, керівник департаменту сільгосптехніки «Цеппелін Україна»
Kurkul.comФарід Абу Хадід, керівник департаменту сільгосптехніки «Цеппелін Україна»

Фарід Абу Хадід з 1 березня очолив департамент продажів сільгосптехніки компанії «Цеппелін Україна». Про це повідомляє Traktorist.ua.

Нагадаємо, що з 1 лютого 2014 року по 1 січня 2017 року Фарід Абу Хадід обіймав посаду керівника підрозділу продажів сільгосптехніки, а після цього керував департаментом будівельної техніки «Цеппелін Україна».

Фарід Абу Хадід повідомив, що в першу чергу він планує послідовну експансію компанії на ринку України та розширення пропозиції на ринку сільгосптехніки.

«Для нас суттєвим та важливим кроком стала офіційна презентація Valtra в Україні, адже повноцінний вихід на український ринок буде здійснено саме в цьому році. Для нас було дуже важливо підготувати та навчити команду в напрямку інформування про технологічні переваги марки, висвітлення специфіки її експлуатації, і це один з головних фокусів роботи в цьому році», — наголосив Фарід Абу Хадід.

За словами голови департаменту сільгосппродажів «Цеппелін Україна», нещодавно компанія отримала дозвіл продавати продукцію Fendt та Valtra в Харківській обл., триває процес відкриття офісу та навчання співробітників. Акцент робиться на підборі кваліфікованих фахівців та розширенні персоналу, особливо в напрямку підготовки сервісних інженерів. Разом з тим, окрема увага приділяється відновленню та зміцненню контактів зі стратегічними партнерами компанії.

«Передпосівний сезон — оптимальна можливість проводити підвищення кваліфікації та навчання, коли люди не в полях, і ми намагаємось її максимально використовувати для того щоб підвищити професіоналізм нашої команди» — відзначив Фарід Абу Хадід.

Навчання фахівців планується проводити як на українських, так і на закордонних базах. Вже є досвід на виробничих потужностях заводу Fendt, Valtra.

«Останні два роки ознаменувались безпрецендентим ростом ринку сільгосптехніки. Ми очікували на такий перебіг подій, але ніхто не думав що це відбудеться так активно. Цей рік розпочався більш стримано і скромно, більшість чекають посівної. Взагалі, Україна має грандіозні перспективи, і треба більш активно переходити до інтенсивного освоєння цього потенціалу» — резюмував бесіду керівник департаменту продажів сільгосптехніки компанії «Цеппелін Україна».

Також стало відомо, що будівельний напрямок діяльності Цеппелін Україна відтепер буде очолювати співробітник концерну Цепелін з Вірменії.

Виконано за допомогою Disqus