В ЄС зосередяться на виробництві власного меду

19 березня 2018 699 0
В ЄС зосередяться на виробництві власного меду
Kurkul.comВ ЄС зосередяться на виробництві власного меду

В Євросоюзі планують нарощувати виробництво власного меду. Так, Європейський парламент збільшить допомогу для бджолярів на 50 %. Більшістю голосів депутати проголосували за відповідну постанову, яка також включає в себе заборону використання небезпечних пестицидів та неонікотиноїдів. Парламент ЄС також наполягає на посиленні заходів, спрямованих проти імпорту підробленого меду із третіх країн. Про це повідомляє topagrar.com.

Під час доповіді в Європарламенті, угорський сільськогосподарський політик Норберт Ердос зазначив, що бджільництву необхідна більша підтримка та більш інтенсивний маркетинг продукції, виробленої в ЄС. Для українського меду це може означати зниження обсягів експорту до країн Євросоюзу.

Також планується розробка чіткого маркування, яке повинно включати дані про походження, включно з пропорціями різних типів меду у кінцевому продукті.

Крім того, у Європарламенті розроблять план для боротьби з високою смертністю бджіл. За словами члена Єврокомісії Маркуса Фербера вимирання бджоли матиме негативний економічний ефект для ЄС, тому він закликав до напрацювання спільного плану порятунку бджіл.   

Коментувати
Виконано за допомогою Disqus