Якість авторських вин визначатиме комісія за участі Мінагрополітики

22 березня 2018 139 0
До складу Комісії увійдуть близько 30 експертів виноробної галузі
pixabay.comДо складу Комісії увійдуть близько 30 експертів виноробної галузі

У вересні 2017 р. ГС «УКРСАДВИНПРОМ» ініціювала створення незалежної Галузевої дегустаційної комісії (ГДК) основним завданням якої є проведення дегустації виноробної продукції, плодових вин, сидрів та медових напоїв. У складі комісії не обійдеться і без представників Мінагрополітики. Про це повідомляє ГС «УКРСАДВИНПРОМ».

До складу Комісії увійдуть близько 30 експертів виноробної галузі, з метою забезпечення неупередженості висновків. Комісія надаватиме вичерпну та об’єктивну інформацію про продукт, як для споживача, так і для виробників вина, виноробних та слабоалкогольних напоїв.

Наразі формується остаточний склад ГДК ГС «Укрсадвинпром», до якої увійдуть представники Мінагрополітики, Мінекономрозвитку, ДФС, профільних інститутів, галузевих асоціацій, представники виноробних підприємств, підприємств які виготовляють слабоалкогольну продукцію та соки.

«Основний фокус діяльності Комісії — плодово-ягідні вина та медові напої, виробництво яких має всі шанси відновитись та розвиватись завдяки відміні сплати за ліцензію у розмірі 500 000 грн на рік та у зв’язку зі спрощенням процедури отримання дозвільних документів, яке стало можливим завдяки прийняттю законопроекту № 6693», — ідеться в повідомленні спілки.

Перше засідання комісії відбудеться 30 березня 2018 р.

 

 

Виконано за допомогою Disqus

+ 16° ... + 10°

Вітер

1.4м/с

Опади

3.9мм

Вологість

72%