Versatile та банк Глобус розробили індивідуальну систему фінансування

22 березня 2018 113 0
Комбайн Versatile Acros 550
VersatileКомбайн Versatile Acros 550

Versatile підписав договір про співпрацю з фінансовим партнером комерційним банком Глобус. Така співпраця, в першу чергу, направлена на побудову максимально комфортної, надійної, результативної та ефективної співпраці з клієнтами. Про це повідомляє Traktorist.ua.

Першим клієнтом в рамках нового співробітництва стало господарство з Дніпропетровської області, яке планувало придбати комбайн Versatile Acros 550. В зв’язку з високими вимогами щодо документації та доходності господарства, жодна з існуючих банківських програм клієнтові не підійшли. Саме тому на базі нового партнерства компанія Versatile запропонувала клієнту індивідуальну схему фінансування.

Банк Глобус на сьогодні один з найдинамічніших банків України, має 30 відділень по території країни, є активним учасником міжбанківських об’єднань та міжнародних організацій, гарантує високу якість послуг, індивідуальні умови обслуговування з урахуванням особливостей бізнесу клієнта, оперативне та ефективне вирішення питань і звернень будь–якого рівня складності.

Лише за 2 дні з моменту звернення до видачі кредиту і відвантаження техніки, у компанії Versatile з’явився новий фінансовий партнер.

Завдяки побудованій потужній та розгалудженій дилерській мережі, компанія Versatile може гарантувати індивідуальний підхід до будь–якого клієнта та враховувати його побажання.

В даний час Versatile оперує вигідними кредитними, лізинговими та особистими пропозиціями щодо придбання зернозбиральних комбайнів і тракторів Versatile. Компанія співпрацює також з найбільшими банками України: Кредобанк, Креді Агріколь Банк, Укргазбанк, ПроКредитбанк, ПриватБанк, по лізингу з ОТП Лізинг, Кредо Лізинг.

З запитаннями можна звернутися за тел.: +38 0986754711, +38 0445965529 або до офіційних дилерів www.versatile.ua.

Представниками компанії розроблять для  Вас індивідуальну програму придбання сільгосптехніки Versatile.

Виконано за допомогою Disqus

- 6° ... - 8°

Вітер

2.4м/с

Опади

0мм

Вологість

67%