KWS інвестує €40 млн у виробництво насіння за новими технологіями

26 березня 2018 89 0
Німецька компанія вкладе 40 млн євро у нові технології з виробництва насіння
Kurkul.comНімецька компанія вкладе 40 млн євро у нові технології з виробництва насіння

У зв'язку зі зростанням попиту на насіння цукрових буряків, компанія KWS планує нарощувати виробничі потужності шляхом впровадження інноваційних технологій спрямованих на збільшення обсягів виробництва обробки насіння на головному заводі у Айнбеку. Про це повідомляє superagronom.com

Як зазначають у компанії, щорічно KWS виробляє понад 350 різних гібридів цукрових буряків для 38 країн світу.

Введення у виробництво нових потужностей дозволить компанії в залежності від потреб клієнтів у короткий термін виробляти насіння з широким спектром стійкості та вимог до протруєння. Нове обладнання дозволить пришвидшити процеси дражування, обробки та пакування насіння.

«KWS матиме змогу виробляти різні партії з мінімальними перервами у виробництві. При потребі, партії можуть оброблятися паралельно. Такого суворого розподілу особливо вимагає запуск нової лінії КОНВІЗО СМАРТ. Очікується, що у найближчому майбутньому значна частина світового ринку насіння цукрових буряків належатиме цій технології», — наголошують у KWS.

За словами фахівців компанії, є декілька причин, чому світовий попит на насіння цукрових буряків підвищився, змушуючи виробництво насіння KWS працювати на межі своїх потужностей:

  • зростання продажів KWS у всіх основних бурякосіючих країнах;
  • нещодавні позитивні зміни площ під цукровими буряками в ЄС та Східній Європі;
  • надзвичайно висока продуктивність гібридів KWS та підвищений попит на ці гібриди.

Початок виробництва на цих нових потужностях заплановано на весну 2019 р. До 2020 р. планується будівництво додаткового заводу з дражування, перші поставки насіння клієнтам очікуються весною 2020 р.

Виконано за допомогою Disqus