АLFA Smart Agro перші в Україні встановили автоматичну лінію фасування ЗЗР

28 березня 2018 98 0
Автоматична лінія фасування ЗЗР на Білоцерківському заводі препаративних форм
alfasmartagro.comАвтоматична лінія фасування ЗЗР на Білоцерківському заводі препаративних форм

Білоцерківський завод препаративних форм компанії ALFA Smart Agro переходить на автоматичне фасування продукції. Новітнє обладнання виключає вплив людського фактору, гарантуючи споживачам фасування продукції у відповідності до найвищих міжнародних стандартів якості. Про це повідомляє SuperAgronom.com.

Управління автоматичною лінією фасування повністю комп’ютеризоване. Система самостійно розподіляє готовий продукт по каністрам в об’ємах з точністю до декількох грамів. Споживач може бути на 100% впевнений, що отримав рівно ту кількість препарату, яка зазначена на етикетці.

Важливо, що процес закупорювання наповненої тари відбувається в динаміці — роботизована «рука» встановлює та закручує кришки по мірі руху каністр, що значно пришвидшує виробничий процес.

Перша автоматична лінія фасування засобів захисту рослин на БЗПФ обслуговує виробництво водорозчинних концентратів (гербіцидів). Вона здійснює фасування продукції у тару об’ємом від 1 до 20 л. Її виробнича потужність в середньому становить 3600 л/год. Найближчим часом аналогічна автоматична лінія фасування буде також встановлена у цеху з виробництва пестицидів у формі концентрації суспензій.

«Автоматичне фасування засобів захисту рослин — це насамперед покращення продукту для споживача. Мінімізуючи вплив людського фактора, БЗПФ гарантує аграріям ще вищу якість продукту, на рівні світових виробників», — наголошує директор Білоцерківського заводу препаративних форм Роман Шпаченко.

Нагадаємо, Білоцерківський завод препаративних форм компанії ALFA Smart Agro з виробництва засобів захисту рослин та мікродобрив був відкритий у 2016 р. На сьогоднішній день його виробничі потужності становлять 11,4 тис. т/рік, що дозволяє забезпечити близько 15% потреб українського ринку.

 

Виконано за допомогою Disqus