TRY ME має стати основоположною експортною стратегією для фермерів — думка

29 березня 2018 102 0
Максим Кулик, власник і консультант з експорту компанії Vinaigrette LLC
facebook.com/maxim.kulikМаксим Кулик, власник і консультант з експорту компанії Vinaigrette LLC

Найкращою стратегією для просування українського продукту є «спробував-сподобалося-купуєш». Про це розповів власник і консультант з експорту компанії Vinaigrette LLC Максим Кулик в інтерв’ю Kurkul.com.

«Знаєте, у багатьох магазинах є іграшки, які називаються TRY ME: натискаєш, і якщо подобається, як вона пищить, — купуєш. В українських фермерів має бути основоположна стратегія — це TRY ME. Люди візьмуть наше яблуко, спробують і зрозуміють, що наша якість краща. Адже у цьому я впевнений», — зазначив він.

Максим Кулик вважає, що українське яблуко має всі необхідні дані для того, щоб прижитися на західних ринках. Українські фермери не використовують багато пестицидів та іншої хімії, і наше яблуко має нехарактерний для Європи запах — воно пахне яблуком. Польські чи італійські яблука — смачні, але не мають аромату. Тому, сама якість яблука допомагає його продавати і просувати на інші ринку збуту.

На його думку, найкращими українськими продуктами для експорту є яблука, малина і цибуля.

«У нас є топові продукти, які ми підтримуємо і раді будемо співпрацювати з будь-яким виробником — це фруктова (яблука, груші, малина, суниця садова, чорниця) і овочева (цибуля, капуста) групи. Саме виробники цієї продукції, на нашу думку, мають великі шанси побудови експортного збуту», — зазначив Максим Кулик.

За словами Максима Кулика, найзручніші для українського експорту ринки — імпортозалежні, що не мають власного виробництва. Насамперед, це країни ЄС та Великобританія.

Виконано за допомогою Disqus