Вітчизняним експортерам ліпше працювати з європейськими рітейлерами

146
0
Максим Кулик, власник і консультант з експорту компанії Vinaigrette LLC
facebook.com/maxim.kulikМаксим Кулик, власник і консультант з експорту компанії Vinaigrette LLC

Українські рітейлери не хочуть працювати за європейськими стандартами. Про це розповів власник і консультант з експорту компанії Vinaigrette LLC Максимом Куликом в інтерв’ю Kurkul.com.

«Три роки тому ми в Vinaigrette LLC зробили для себе висновок, що з українськими рітейлерами працювати не будемо до того моменту, поки вони не будуть готові «стати на європейську колію», — сказав він.

На думку Максима Кулика, домовлятися з європейськими рітейлерами для вітчизняного виробника набагато простіше.

«Із європейськими рітейлерами нюансів взагалі ніяких немає: вони чітко дають розуміння, як нам необхідно працювати, щоб ми працювали з ними. Усе чесно, відкрито і прозоро. Якщо я хочу увійти ось в цю конкретну мережу, то запитую в них специфікацію і просто виконую її вимоги», — розповів Максим Кулик.

За його словами, проблеми з експортом для українських фермерів можуть виникнути тільки на італійському ринку. Місцеві рітейлери віддають перевагу виключно місцевим продуктам.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus