Цеппелін Україна представила фінські трактори Valtra в Одесі

30 березня 2018 87 0
Трактор Valtra Т–серії
Цеппелін УкраїнаТрактор Valtra Т–серії

«Цеппелін Україна» на Open days в Одесі презентувала фінські трактори Valtra, які чудово доповнюють знаний в Україні модельний ряд німецьких машини Fendt. Про це повідомляє Traktorist.ua.

«Насправді, ми повертаємо трактори Valtra в Україну. Партія цих машин була реалізована 10 років тому, і що цікаво вони до цих пір «в строю» та у гарному стані. Але зараз ми презентуємо повноцінний вихід бренду Valtra на наш ринок», — зазначив директор з маркетингу AGCO у Східній Європі Антон Костирко.

В Одесі були представлені дві 195–сильні машини Т194. Трактори серії Т з трансмісією Powershift мають потужність двигуна від 150 до 250 к.с. і розраховані на виконання широкого спектру завдань у господарствах усіх типів.

Вони чудово справляються з функціями основного польового трактора у господарствах, площею до 1 тис. га, і чудово себе покажуть і на фермі, і на будівництві, і під час транспортних робіт.

«У різних регіонах України, зокрема, в Кіровоградській, Полтавський, Одеській області дедалі більшої популярності набувають трактори Fendt. В господарствах їх охоче використовують завдяки високому комфорту роботи, економічності та підвищеній продуктивності цих машин. Особливо це стосується сегменту потужності понад 300 к.с. Відповідно, ми переконані, що у сегменті потужності від 150 до 250 к.с. трактори Valtra набудуть не меншої популярності», — вважає керівник відділу продажу сільгосптехніки «Цеппелін Україна» Андрій Король.

Він додав, що ці машини входять до дещо нижчого цінового сегменту, однак за якістю справедливо входять до техніки преміум–класу.

На презентації були присутні фермери, які зацікавилися новою технікою.

«На сьогодні трактори Valtra лише зайшли на ринок, і завдяки сьогоднішній події я буду розуміти, що це за машини. Відповідно, під час вибору нового трактора буду розглядати і цей варіант. Марку Fendt в Україні знають дуже добре, це техніка найвищого рівня надійності та функціоналу», — розповідає керівник ФГ «Кашуба ВГ» Богдан Кашуба.

Презентували Valtra разом із Fendt 936 Vario, Fendt 1050 Vario та Fendt 724 Vario в Одесі гучно — із пригощанням, офіційними виступами та концертною програмою.

Виконано за допомогою Disqus