Україна відкриє ринок ЄС для насіння

9 вересня 2015 74 0
Україна відкриє ринок ЄС для насіння
Кurkul.comУкраїна відкриє ринок ЄС для насіння

Насіння, вироблене та сертифіковане в Україні, визнається еквівалентним виробленому та сертифікованому у країнах Європейського Союзу. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив міністр аграрної політики та продовольства Олексій Павленко.

«Експерти визнають природні умови України як одні із найкращих для виробництва насіння. Переконаний, що виробництво та експорт насіння може стати ще однією перспективною нішею для розвитку вітчизняного агросектору», — заявив він.

Також додає, що експертами продовольчої та ветеринарної служби Європейської комісії проведено аудит, результати проведеної перевірки є позитивними, а діяльність відповідальних державних органів за контроль та сертифікацію насіння була визнана такою, що відповідає стандартам Європейського Союзу. За офіційними даними Європейської Комісії, українська система контролю за виробництвом та сертифікацією насіння організована належним чином. А отже, насіння, вироблене та сертифіковане в Україні, визнається еквівалентним виробленому та сертифікованому у країнах ЄС.

«Позитивні результати цього важливого аудиту є ще одним доказом, що ми виробляємо якісну продукцію, що відповідає світовим стандартам. Це сприятиме відкриттю ринку ЄС та інших країн для ще однієї експортної позиції — насіння, що стане значним кроком у розвитку вітчизняного агросектору», — написав посадовець.

Виконано за допомогою Disqus