Імперія-Агро придумала пояснення своєму боргу?

4 квітня 2018 1134 0
Сергій Поляков, комерційний директор «Імперія-Агро»
Kurkul.comСергій Поляков, комерційний директор «Імперія-Агро»

Коментуючи звинувачення з боку ТАСКОМБАНКу в шахрайстві та неблагонадійності, комерційний директор «Імперія-Агро» Сергій Поляков заявив, що нічого не знає.

Про це повідомляє журналіст Kurkul.com з місця подій у Кропивницькому, де сьогодні відбулися переговори обох сторін.

Під час обговорення комерційний директор компанії заявив, що для закупівлі добрив з Узбекистану «Імперія-Агро» взяла понад 100 млн грн кредиту в ТАСКОМБАНКу під 36% річних.

Але добрива так і не придбали, закупівля зірвалася, тож потрібну кількість селітри почали шукати серед постачальників в Україні. Оплачені вже закордонним партнерам кошти були повернуті із затримкою, що створило «діру» в звітності компанії. З його слів, саме це стало причиною блокування рахунків та майна з боку ТАСКОМБАНКу.

«Ця кредитна лінія не мала твердої застави, забезпеченням по ній були обігові кошти та засоби «Імперії-Агро», — пояснив Сергій Поляков.

Фермери, в свою чергу, зауважили, що за їх інформацією від представників банку, заставою було нерухоме та рухоме майно і нібито саме виявлена нестача останнього була приводом для зупинки роботи складу і початку інвентаризації.

Пригадали вони і «рухоме майно» із новорічного календаря «Імперії-Агро».

«Я думаю, що оці вертольоти, «Рейндж Ровери» — це не зовсім нормальна тема, коли не вистачає 150-200 млн у вас в бюджеті», — заявив Юрій Крутько.

Нагадаємо, наразі триває багатомільйонний конфлікт між «Імперія-Агро» і ТАСКОМБАНК. Фермери виявилися заручниками ситуації і наразі також ведуть переговори з представниками «Імперія-Агро» з метою отримати вже оплачений товар, що нині заблокований на складах компанії, або ж повернути кошти.

У разі затягування перемовин і відсутності вирішення проблеми тисячі фермерів не зможуть здійснити посівну.

Виконано за допомогою Disqus