В США створили міні робота-тягача

8 квітня 2018 111 0
Міні–робот Trailer Valet RVR
traktorist.uaМіні–робот Trailer Valet RVR

Американські розробники створили міні–робота, здатного підіймати до 4 т. Про це повідомляє traktorist.ua.

Компанія Trailer Valet з США презентувала міні–робота RVR,  схожий на доброго WALL-E з однойменного мультфільму. Однак не варто обманюватися на його рахунок: він здатний підняти вантаж до 4 т і їздити з ним до 30 хв. на одній зарядці акумулятора.

Робот RVR керується за допомогою дистанційного пульта, який одним натисканням кнопки допомагає перемістити вантажі. Важкі гусениці дозволяють RVR проходити по різним поверхні, включаючи асфальт, гравій, траву і бруд.

Така технологія може бути корисною і в сільському господарстві, наприклад для транспортування причепного обладнання, негабаритних вантажів, баків з добривами або насінням.

Розробники мініатюрного робота вже проінформували, що якщо модель почне користуватися попитом, то інженери займуться додаванням нових функцій і удосконаленням його старих можливостей.

Базова версія Trailer Valet RVR оцінюється в $2100, її вантажопідйомність становить 1,6 т. Доступні також проміжний варіант за $3400 з вантажопідйомністю 2,5 т, а згадана вище топова версія, що підіймає 4 т коштує $4100.

Виконано за допомогою Disqus