Систему ДГК треба міняти — фермер

26 квітня 2018 73 0
Фермер Анатолій Мішов вже третій рік намагається отримати землю від держави
Kurkul.comФермер Анатолій Мішов вже третій рік намагається отримати землю від держави

Фермер Анатолій Мішов вже третій рік намагається отримати від держави земельну ділянку. 25 квітня справу фермера розглянула заступник міністра юстиції Олена Сукманова.

Поневіряння фермера почалися ще у 2012 р., коли він спробував взяти в оренду у держави 42 га землі для випасу худоби. Не зважаючи на те, що Анатолій Мішов старанно зібрав всі необхідні документи, цієї землі він так і не отримав.

Справа дещо зрушила з місця, після публікації на Kurkul.com

«Після вашої статті до мене дзвонили з 33 каналу, міліція приїжджала, прокуратура справу відкрила. А я кажу: «хлопці, що ви заводите справу. Ви будете заводити справу, «стрєлочніка» ловити? Тут систему потрібно міняти!», — повідомив він у своєму ексклюзивному Kurkul.com.

Анатолій Мішов сумнівається, що державні органи бажають допомогти фермерам.

«Є закон про фермерське господарство, але до нього вийшло скільки підзаконних актів, що це уже фактично не закон! Питання не в мені, питання в тому щоб цю проблему вирішити, щоб фермери в кінці-кінців мали можливість одержати землю. На сьогоднішній день, згідно цієї ситуації, що склалася, фермер не має практичного права взагалі одержати землю. В нього є тільки один варіант — дати хабаря», — розповів фермер.

Анатолій Мішов твердо має намір довести справу до кінця і легально отримати свою землю. Kurkul.com продовжить слідкувати за ситуацією.

Виконано за допомогою Disqus