Американські виробники моркви тестуватимуть безпілотні трактори

5 травня 2018 111 0
Безпілотний трактор Case IH Magnum
equitypandit.comБезпілотний трактор Case IH Magnum

Компанія Case IH оголосила про партнерство з Bolthouse Farms, великим виробником моркви і оптовим продавцем продуктів харчування в Канаді і США. Фермери, що співпрацюють з виробником овочів зможуть випробувати безпілотні трактори компанії в чотирьох штатах США та Канади. Про це повідомляє Traktorist.ua.

Пілотна програма допоможе оцінити переваги автономного управління технікою при різних технологіях обробітку ґрунту, на різних типах ґрунтів і при різних метеорологічних умовах.

«Однією з основних цілей проекту є оперативне отримання агрономічних відгуків про використання автономних технологій в реальних умовах фермерських господарств для того, щоб Case IH могла продовжити розробку і доопрацювання наших систем технологічного контролю і оптимізації машин», — повідомив глобальний менеджер з продукції Case IH Роберт Земенчік.

Представник компанії говорить, що автономний трактор, який Case IH продемонстрував у 2016 р., став приводом для початку обговорення з фермерами та галуззю про те, як автоматизація в сільському господарстві допомагає просувати точне землеробство.

«Наша компанія створила власну категорію рейтингів, яка визначає рівень автономії: від нуля (практично без автономних операцій) до п'яти балів, які означають транспортний засіб, який не вимагає втручання людини», — розповів Роберт Земенчік.

Виконано за допомогою Disqus

Київ

+ 7° ... + 0°

Вітер

2.3м/с

Опади

0мм

Вологість

86%