Дрони забезпечать успіх точного землеробства

8 червня 2018 109 0
Дрони у точному землеробстві
Kurkul.comДрони у точному землеробстві

На думку експертів, у точному землеробстві майже неможливо обійтися без дронів. Адже вони забезпечують не лише швидкий та точний моніторинг посівів навіть на важкодоступних ділянках полів, але й дозволяють створити чіткі контурні карти посівів, визначити норми внесення пестицидів та запобігти додатковим витратам. Про це повідомляє SuperAgronom.com.

Про це у рамках проекту Smart Field розповів Віталій Сафін, директор компанії «Мапгеосем».

«Система точного землеробства та моніторинг дають змогу заощадити до 10-20% загальних витрат. Наприклад, після створення того ж ортофотоплану ви будете знати, що на цій ділянці поля кожного року утворюється блюдце-озеро і сіяти там немає сенсу. Уникнути пересівів допоможе «розумна» сівалка з відключенням форсунок, а проконтролювати все це, знову-таки, допоможе БПЛА», — каже він.

Ідеальним варіантом фахівці називають такий, коли безпілотником керує безпосередньо агроном. Cертифікований тренер-пілот DJI, фахівець компанії Fly Technology Андрій Макаренко пояснює, що кілька перших вильотів повинні проводитись разом з інструктором, зазвичай вистачає двох занять. Навчання керуванню дроном — дуже важливий етап, адже у 90% випадків причиною «аварій» є помилки пілота.

Виконано за допомогою Disqus