Bayer стала єдиним власником Monsanto

8 червня 2018 93 0
Bayer завершила придбання Monsanto
BayerBayer завершила придбання Monsanto

Компанія Bayer 7 червня  успішно завершила придбання Monsanto. Відтепер Bayer є єдиним власником компанії Monsanto. Про це повідомила прес-служба Bayer.

Відповідно до вимог умовного схвалення Міністерства юстиції США, інтеграція Monsanto в структуру компанії Bayer відбудеться після завершення процесу передачі активів компанії BASF у рамках продажу окремих бізнес напрямків. Очікується, що сам процес інтеграції розпочнеться приблизно через два місяці.

«Сьогодні надзвичайний день для багатьох із нас: для наших клієнтів-аграріїв у всьому світі, котрим ми зможемо допомогти отримати ще більше врожаю, ніж раніше; для наших акціонерів, оскільки ця угода має потенціал для створення значної додаткової вартості; і звичайно, для наших споживачів та загальної спільноти, оскільки зараз ми маємо всі можливості допомогти аграріям світу виробляти корисніші та доступніші продукти харчування більш раціональним способом», — зазначив Голова Правління компанії Bayer Вернер Бауманн.

Член правління компанії Bayer Ліам Канден очолить майбутній об’єднаний підрозділ Crop Science щойно розпочнеться інтеграція. До цього часу компанія Monsanto вестиме свою діяльність незалежно від компанії Bayer.

Виконано за допомогою Disqus