Бельгійський фермер відкидає звинувачення у знищенні скіфських курганів

9 травня 2018 190 0
Бельгійський фермер заявляє, що скіфські кургани були знищені ще в 60-роках
Kurkul.comБельгійський фермер заявляє, що скіфські кургани були знищені ще в 60-роках

Генерального директора ТОВ «Гранекс-Черкаси» Тома Ван Гоі звинувачують у розоренні 10 скіфських курганів на землях поблизу села Деньги, що на Черкащині. Такі закиди він називає безпідставними та вважає підступами недоброзичливців. Про це повідомляє Діловий регіон.

Нагадаємо: Бельгійський фермер знищив скіфські кургани на Черкащині.

«Ми — законослухняні орендарі. Скіфські кургани, в оранці яких нас звинувачують, насправді були розорані ще в 60-х роках минулого століття. Така сама ситуація і в сусідніх селах. Бельгійських і взагалі будь-яких інвесторів в 60-х роках і близько не було», — заявив Том Ван Гоі.

За його словами, у 2016-17 рр.  до відділу охорони культурної спадщини було спрямовано 4 листи з проханням обстежити й відвести земельні ділянки в адміністративних межах Деньгівської сільської ради, загальною площею 18,3 га, з яких 14,8 га — земля охоронних зон, 3,5 га — земля під курганами. За словами бельгійського фермера, на жоден із них відповіді отримано не було.

«Відтак виникає парадоксальна ситуація: нас звинувачують в оранці курганів, а визначити межі цих курганів чиновники не хочуть», — розказав Том Ван Гоі.

На його думку, підвищена увага до ТОВ «Гранекс-Черкаси» має просте пояснення — недоброзичливці хочуть знищити підприємство, яке платить одну з найвищих орендних плат у Черкаській області.

Виконано за допомогою Disqus