Аграрний фонд та Банк Кредит Дніпро розпочинають програму фінансування аграріїв

15 травня 2018 97 0
Аграрний фонд та Банк Кредит Дніпро розпочинають програму фінансування аграріїв
agrofond.gov.ua

ПАТ «Аграрний фонд» та Банк Кредит Дніпро розпочинають спільну програму фінансування виробників сільськогосподарської продукції. Про це повідомила прес-служба Аграрного фонду.

«Попит на форвардну програму від Аграрного фонду з кожним роком набирає обертів, тому ми вирішили залучити до фінансування банки, щоб якомога більша кількість агровиробників змогли скористатися цим інструментом», — зазначив голова правління ПАТ «Аграрний фонд» Андрій Радченко.

За його словами, основна мета спільної програми фінансування — підтримка малих та середніх агровиробників, створення зручної системи отримання коштів аграріями.

Начальник управління розвитку продажів у агробізнесі Банку Кредит Дніпро Євген Хуриленко додав, що нові формати партнерських програм з провідними операторами аграрного ринку дозволять максимально розширити інструментарій фінансової підтримки агровиробників з метою підвищення рентабельності та ефективності їх діяльності.

За форвардним контрактом передплата складає 65% від загальної суми контракту. Остаточний розрахунок відбувається за ринковими цінами на момент поставки зерна. Відсоткова ставка — 21% в гривні.

Вимоги банку є такі: основний вид діяльності — сільське господарство (рослинництво не менше 70%), тільки для юридичних осіб (строк існування бізнесу — від 2 років), прибуткова діяльність, земельний банк від 300 га.

Виконано за допомогою Disqus