У Європі визнали якість обладнання Варіант Агро Буд

21 травня 2018 179 0
Варіант Агро Буд
Latifundist.comВаріант Агро Буд

Фахівці компанії МНС Груп спільно з аудитором TUV RHAINLAND провели сертифікацію ТОВ «Варіант Агро Буд» згідно з європейською директивою EN 1090 «Виконання сталевих і алюмінієвих конструкцій» та ISO 3834 «Сертифікація системи менеджменту якості в процесах зварювання». Про це повідомила прес-служба компанії.

«Підприємство докладає максимум зусиль для того, щоб якість товару, що випускається і пропонований сервіс завжди відповідав очікуванням клієнта і, в цілому, компанія готова братися за проекти і виготовляти продукти будь-якої складності», — зазначає директор з якості Олексій Дейнека.

При проведенні перевірки аудиторська група високо оцінила рівень виробництва компанії. Аудитори зазначили, що настільки молоде підприємство дійсно відповідає європейським директивам, а персонал підприємства показав високий рівень культури виробництва, хороші знання вимог європейських норм і методик обробки металу.

В ході проведення перевірки також було проведено аудит та інтерв'ю провідного спеціаліста зі зварювання підприємства, Артема Сергєєва і, за результатами аудиту, він так само отримав сертифікат. При проведенні сертифікації враховувалися всі особливості виробництва сталевих конструкцій, особлива увага приділялася кваліфікації зварників, які мають сертифікати стандарту ISO 9606, якістю виконання зварювальних робіт, враховувався атестований чи процес зварювання і впроваджена система виробничого контролю і за всіма пунктами проведеного аудиту, підприємство показало позитивний результат .

Виконано за допомогою Disqus