Родинний добробут вироблятиме сир з козиного молока у промислових масштабах

30 травня 2018 227 0
Виробництво сиру з козиного молока
Kurkul.comВиробництво сиру з козиного молока

У с. Великі Гуляки на Київщині нарешті готовий до експлуатації цех для виробництва сирів із козиного молока. Про це йдеться в матеріалі «І в нашої кози хвіст виросте: як у «Родинному добробуті» відроджують козівництво» на Kurkul.com.

Реконструювати приміщення площею 800 кв. м вдалося за рахунок внесків членів кооперативу та фінансової підтримки від Українського державного фонду підтримки фермерських господарств. Незабаром у цій сироварні планують переробляти близько 2,5 т козиного молока на день.

«Це перший у Фастівському районі сільськогосподарський кооператив, тож ми покладаємо великі надії на нього в плані розвитку села і регіону в цілому. «Родинний добробут» буде прикладом для багатьох сіл, адже саме завдяки ньому тут з’являються нові робочі місця й можливості для місцевих селян», — розповідає начальник відділу АПР Фастівської РДА Петро Мартинчук.

Поки що в кооперативі є два напрями: вирощування органічних овочів та козівництво. За словами заступниці голови правління в ГС «Вівчарство та козівництво України» Наталії Якименко, козівництва, як напрямку тваринництва в Україні, фактично немає: жодних стандартів, уніфікованих вимог чи загальних правил ринку. Тож, крім розвитку свого бізнесу, родина Якименків поставила перед собою задачу — зробити козівництво в Україні потужним сільськогосподарським напрямком.

Виконано за допомогою Disqus