Дід Василь розповів, як створив об’єднання пасічників Бджолярський круг

2 червня 2018 135 0
Почесний пасічник України Соломка Василь
Kurkul.comПочесний пасічник України Соломка Василь

Помітивши, що пасічники потребували спілкування між собою, обміну досвідом, почесний пасічник України Соломка Василь вирішив зібрати колег за напрямком праці. Про це він розповідає в інтерв’ю для Kurkul.com «Василь Соломка: Мене не радує, що Україна експортує 60 тис. тонн меду».

Часом для проведення зустрічі вирішив обрати давню традицію святкування закінчення пасічницького сезону — «Бджолиної дев'ятини», що припадала на період з 2 по 9 жовтня.

«Я був досить відомим автором статей журналу «Пасіка», на сторінках якого і запросив колег-бджолярів до себе. У ті дні погода була погана, дощило, і дружина моя боялась, що нікого не буде. Але зранку приїхала купа машин, мотоциклів — 200 людей зібралося. У клубі провели пленарне засідання й гучно відсвяткували бджолину дев'ятину. І вже на першому зібранні я зрозумів, що бджільництво має могутній кадровий потенціал», — пригадує Дід Василь.

Хоча відомий пасічник вже не займається керівництвом заходів, бджолярі продовжують збиратись не лише раз на рік. Проводяться виставки, де вони презентують стенди з обладнанням, семінари, лекції, зібрання для обміну досвідом.

Виконано за допомогою Disqus