ALFA Smart Agro видаватиме премію за врожай 600 грн/т

4 червня 2018 106 0
ALFA Smart Agro видаватиме премію за врожай 600 грн/т
Kurkul.com

Компанія ALFA Smart Agro розпочала програму «Врожай з прибутком», за умовами якої агровиробники мають можливість реалізувати врожай за преміальною ціною. В залежності від виду продукції, бонус до ринкової ціни становить до 600 грн/т. Купівля врожаю здійснюється через департамент трейдингу сільськогосподарською продукцією ALFA Smart Agro. Про це повідомляє SuperAgronom.com.

Програма «Врожай з прибутком» розповсюджується на зернові та олійні культури.

Ячмінь, пшениця кукурудза: премія до ринкової ціни — 300 грн/т.

Ріпак, соняшник, соя: премія до ринкової ціни — 600 грн/т.

«Для участі у програмі господарство має придбати препарати ALFA Smart Agro у період з 1 червня до 31 серпня 2018 р. У «врожайному» переліку понад 10 позицій — протруйники, інсектициди, фунгіциди, мікродобрива. Що стосується агропродукції, яку господарство бажає реалізувати за преміальною ціною, то місце, терміни, обсяги та інші умови поставки узгоджуються заздалегідь», — зазначає керівник департаменту трейдингу сільськогосподарською продукцією ALFA Smart Agro Андрій Риженко.

Окрім премії до ринкової ціни, «Врожай з прибутком» відкриває ще одну можливість для агровиробників — продаж сільгосппродукції за ринковою вартістю та отримання ваучера на продукти ALFA Smart Argo на суму премії.

Щоб стати учасником програми «Врожай з прибутком»:

  • зверніться до регіонального представника ALFA Smart Agro або до департаменту трейдингу сільгосппродукцією ALFA Smart Agro (усі контакти — на сайті alfasmartagro.com);
  • підпишіть контракт на продаж с/г продукції з ALFA Smart Agro;
  • придбайте продукти ALFA Smart Agro з «врожайного» переліку (дізнавайтеся у дистриб’юторів).

Здійсніть поставку та отримайте оплату згідно умов договору.

Подробиці програми «Врожай з прибутком» дізнавайтеся у департаменті трейдингу сільськогосподарською продукцією ALFA Smart Agro за телефонами (050) 437-30-27, (050) 441-25-67.

Виконано за допомогою Disqus