Монсанто повністю перейде до Байєр 7 червня

4 червня 2018 123 0
Монсанто переходить у власність до Байєр
Pinsdaddy.comМонсанто переходить у власність до Байєр

Найближчими днями компанія «Байєр» стане єдиним акціонером «Монсанто». Щоб придбати «Монсанто», «Байєр» забезпечив початкове фінансування на рівні 57 млрд. $ США. Про це повідомляє Bayer.ua.

Компанія «Байєр» 7 червня стане єдиним акціонером «Монсанто». Згідно з наданим дозволом Міністерства юстиції Сполучених Штатів, відразу ж після завершення продажів активів компанії BASF може відбутися об’єднання «Монсанто» з «Байєр». Це очікується приблизно через два місяці.

Ми ретельно готувалися до майбутньої інтеграції протягом останніх двох років. Наш великий досвід інтеграції з іншими великими компаніями довів, що ми можемо і будемо успішною компанією», — зазначив голова правління Bayer AG Вернер Бауманн.

Угода передбачається економічно вигідною для компанії. «Байєр» очікує позитивного внеску в основний прибуток на акцію, починаючи з 2019 р. З 2021 р. цей внесок буде виражений двозначним показником у відсотках. Також «Байєр» очікує зростання синергії для забезпечення щорічних внесків на рівні 1,2 млрд. $ США до EBITDA до окремих статей станом на 2022 р.

Компанія залишає за собою назву «Bayer». Назва «Monsanto» більше не буде використовуватися. Торгові марки придбаних продуктів збережуться і ввійдуть у портфоліо «Bayer».

Виконано за допомогою Disqus