Фермери звернулися до Президента за проханням покращити боротьбу з агрорейдерством

7 червня 2018 114 0
Фермери звернулися до Президента за проханням покращити боротьбу з агрорейдерством
Kurkul.com

Фермери Дніпропетровської області звернули до Президента України, Прем’єр-міністра та Генерального прокурора з проханням розслідувати справу щодо рейдерського захоплення підприємства «Дар». Про це повідомляє УНІАН.

«Зараз багато робиться в нашій країні для боротьби з рейдерством. У нас створено комісію при Мін'юсті, перед збором урожаю по областях створили комісії для боротьби з рейдерством, куди входять Мін'юст і силові структури, їх очолюють представники влади», — зазначив голова ГО «Асоціація фермерів і приватних землевласників Дніпропетровської області, депутат Дніпропетровської обласної ради Анатолій Гайворонський.

На його думку, для боротьби з рейдерством необхідно ухвалити ряд законів, які є у Верховній Раді, але їх не виносять на розгляд.

За словами Анатолія Гайворонського, останнім часом агрорейдерство набирає обертів, а жоден рейдер не був притягнутий до відповідальності.

«У вересні 2016 р. була силова спроба захоплення фермерського господарства. Фермери зробили все, щоб відбити цю спробу. Було відкрито кримінальну справу, яка розслідувалася і яку було передано для проведення досудового слідства судді, який постраждалих перекваліфікував у свідків і вивів їх зі справи, рейдера він робить постраждалим, а людину, яка давала показання проти рейдерів, закриває у в‘язницю», — розповів Анатолій Гайворонський.

Він звернуся до Президента України Прем'єр-міністра та Генерального прокурора з проханням розслідувати цю справу.

Виконано за допомогою Disqus