BASF презентував дію флагманських препаратів на літній конференції

12 червня 2018 183 0
BASF продемонструвала дію флагаманських препаратів
LDailyBASF продемонструвала дію флагаманських препаратів

На щорічному літньому заході у смт Терезино, що на Київщині, який пройшов під гаслом «Плюсуй переваги!» компанія BASF представила на практиці дію флагманських препаратів Архітект™ і Адексар® СЕ Плюс, а також нового гербіциду на сою Корум®. Про це повідомила прес-служба компанії.

«На цьогорічному літньому заході «Плюсуй переваги!» ми продемонструємо клієнтам дію наших препаратів на практиці так, що вони зможуть оцінити реальну користь від них. Завдяки нашим новим продуктам аграрії зможуть поліпшити свою роботу, зробити її легшою та ефективнішою», — коментує керівник відділу маркетингу агропідрозділу BASF в Україні, Молдові та країнах Кавказу Крістіан Телл.

Гербіцид Корум® поєднує в собі дві діючі речовини різних класів, взаємодія яких дозволяє максимально ефективно контролювати бур’яни. Препарат швидко знищує однорічні, однорічні злакові та деякі багаторічні дводольні бур’яни, в результаті чого соя може повноцінно розвиватися.

Для ефективної дії гербіциду його рекомендують застосовувати разом із препаратом ПАВ Метолат — поєднання двох речовин дозволяє отримати прибавку врожаю до 10,7 ц/га. Завдяки високій селективності до сої, Корум® діє м’яко та наносить мінімальні пошкодження обробленим рослинам.

Препарат Архітект™ поєднує характеристики морфорегулятора і фунгіциду, що дозволяє розкрити повний потенціал соняшнику. У якості морфорегулятора продукт вирівнює посіви, поліпшує кореневу систему і загальний стан рослини, а також значно підвищує стресостійкість до засух і високих температур. Завдяки фунгіцидним властивостям покращуються процес фотосинтезу та імунітет обробленого соняшника, що дозволяє боротися з широким спектром хвороб.

Архітект™ істотно впливає на розвиток будови соняшника. В оброблених препаратом рослин коренева система краще розвивається, що збільшує поглинання води та поживних речовин. Формування коротшого міжвузля та товстішого стебла роблять рослини сильнішими та стійкішими до вилягання. Як наслідок, вміст олії в насінні збільшується, а врожайність зростає до 21% в порівнянні з необробленою рослиною.

Фунгіцид Адексар® СЕ Плюс містить діючі речовини трьох різних хімічних класів, взаємодія яких захищає зернові культури від широкого спектра хвороб, контролює патогени та стимулює розвиток рослин. Так, Адексар® СЕ Плюс запобігає передчасному старінню, продовжує період активної вегетації та підвищує стійкість до стресових умов. В результаті використання 1 л/га, урожай озимої пшениці збільшується до 15%, а ярого ячменю — до 17%.

Виконано за допомогою Disqus