ALFA Smart Agro проведе фестиваль розумних рішень у захисті рослин

18 червня 2018 110 0
ALFA Smart Agro проведе фестиваль розумних рішень у захисті рослин
alfasmartagro.com

На території Дослідно-демонстраційного центру ALFA Smart Agrо на Київщині 19 червня пройде фестиваль розумних рішень у захисті рослин — ALFA Smart Fest. Про це повідомляє прес-служба компанії.

На гостей заходу очікує спілкування із вченими ALFA Smart Agro, які розкажуть присутнім про останні інноваційні розробки компанії.

Наочно продемонструвати переваги продукції дозволить хімічний експериментаріум — цікаві лабораторні досліди відбуватимуться прямо під час заходу.

У другій частині ALFA Smart Fest на учасників чекає польова екскурсія. Фахівці ALFA Smart Agro нададуть детальну інформацію про оптимальні системи захисту для різних культур — зернової, олійної, бобової групи, цукрових буряків. Гості заходу зможуть безпосередньо пересвідчитися в ефективності дії препаратів.

«Вибір перевірених ефективних продуктів — перша умова результативної системи захисту. Але не менш важливо правильно комбінувати препарати, вчасно їх вносити. І звичайно, розуміти глибинні процеси, які відбуваються в рослині після обробки» — зазначив директор з розвитку та управління портфелем продуктів ALFA Smart Agro Сергій Кнечунас.

В рамках заходу також відбудеться презентація проекту Smart Field — масштабного випробування smart-технологій в рослинництві.

За детальною інформацією щодо участі звертайтеся до представників ALFA Smart Agro у своєму регіоні. Захід відбудеться на території Дослідно-демонстраційного центру ALFA Smart Agrо (с. Черкас, Білоцерківський р-н, 100-й км траси Київ-Одеса).

Виконано за допомогою Disqus