В українських садах тепер працюватиме Ferrari

23 червня 2018 1040 0
Садовий трактор Ferrari
technikboerse.comСадовий трактор Ferrari

Компанія «Смарт-Агро»презентувала в Україні найпотужніший 92-сильний трактор для саду та городу Ferrari Vega 95.

Про це в ексклюзивному коментарі Traktorist.ua повідомив спеціаліст з продажу техніки «Смарт-Агро» В’ячеслав Кормушкін.

Трактор Vega 95 має 32-ступінчату коробку передач (16 вперед та 16 назад) та вагу в 2 т. Модель реверсивна, тобто є можливість скласти крісло та кермо і розвернути їх на 180°, що є зручним при використанні навісного обладнання.

«На українських угіддях вже багато таких тракторів працює. Лише на Закарпатті 6 шт., а також у Львіській, Тернопільській, Чернівецькій, Вінницькій областях. Взагалі на західній частині України техніку беруть активніше ніж у Центрі чи на Півдні, де багато садів та виноградників», — розповідає про особливості реалізації техніки В’ячеслав Кормушкін.

Компанія «Смарт-Агро» є офіційним представником бренду в Україні, тому займається як гарантійним, так і післягарантійним обслуговуванням техніки. Представник компанії повідомляє, в наявності є достатня база запчастин, а також є як стаціонарний, так і виїзний сервіс.

Ferrari виготовляє виключно трактори для саду та виноградників. В'ячеслав Кормушкін додає, що в Україні трактори даного бренду ідеально підходять також для ягідних господарств завдяки своїм габаритам, потужності та маневреності.

Кожен трактор збирається на заводі під замовника, та має на основі базової моделі різну комплектацію. Ціна на такі трактори стартує від €16 тис., а середня вартість складає приблизно €40 тис.

Виконано за допомогою Disqus