Вирощування найменшої у світі картоплі може бути успішним бізнесом

29 червня 2018 3567 0
Міні-картопля
instagram.com/littlepotatocoМіні-картопля

Сімейна компанія Little Potato Company побудувала успішний бізнес з вирощування найменшої у світі картоплі. Нині канадські виробники вирощують унікальні запатентовані сорти картоплі розміром — від 19 до 41 мм, пише Superagronom.com.

Ще в 1996 році сім’я Якоба Вандерхопфа засіяла міні-картоплею менше 1 га поля. У 2000 році компанія придбала свій перший завод, обладнання на якому модернізували спеціально для переробки крихітної картоплі.

Спочатку сім’я канадського фермера зосередилась на вирощуванні запатентованої картоплі Creamer. Наразі у портфелі Little Potato Company налічується кілька різновидів картоплі (Baby Boomer, Blushing Belle, Something Blue, Terrific Trio), серед яких є й різнокольорова.

За словами фахівців компанії, для запуску нового сорту міні-картоплі необхідно близько 4-5 років. Виробники постійно інвестують в нові сорти і бренди продуктів. При цьому умови вирощування картоплі в Канаді — не найсприятливіші. Так, період вирощування на фермі — 60-70 днів.

Як пояснюють в компанії, Little Potato Company орієнтована виключно на ретельний відбір і вирощування запатентованих сортів картоплі найвищого класу. Зібраний врожай реалізується в Канаді, а також у торгових мережах Safeway, Walmart і Sam's Club у США.

Поля міні-картоплі

Виконано за допомогою Disqus