Картопля

PRO картоплю з Вадимом Івановим (відео)

23 червня 2018 2591 0

Hliborob.tv разом з фермером і блогером Вадимом Івановим запускає новий відео-проект «PRO картоплю». З аграрієм редакція познайомилась на демонстрації тракторів Valtra T-серії у Тернополі. Там ми дізналися, що фермер займається вирощуванням зернових та картоплі.

Останню садить на площі 30 га, із 100 га власного поля. Усього ж в обробітку сімейного господарства знаходиться 2,5 тис. га землі. Сільське господарство повністю підкорило Вадима, і він переїхав жити у село. Після переїзду фермер займається самоосвітою та набирається знань із агрономії по книжках, перекладає німецьку агрономічну літературу.

«Декілька років тому, навіть, не міг подумати, що вирощування овочів буде моїм основним бізнесом. Але ж крім роботи, життя у селі має багато своїх переваг: свіже повітря і відсутність тягнучок на дорогах. Це однозначні плюси моєї роботи», — ділиться Вадим Іванов. 

До речі, фермер пройшов стажування у Німеччині, отриманні знання активно використовує на виробництві й має непогані результати. У першому випуску, який було знято 17 квітня, Вадим розповідає про те, для яких цілей можна вирощувати картоплю, умови її зберігання, а також, що потрібно для її пакування.  

Другий випуск починається з екскурсії по складам компанії ТОВ «Солана Україна», де Вадим Іванов купує посадковий матеріал картоплі. Разом з головним агрономом ТОВ «Солана Україна» Олексієм Олабіним фермерер дає рекомендації по вибору посадкового матеріалу картоплі та правильним умовам зберігання.

У третьому випуску ви дізнаєтесь, чому не потрібно купувати посадковий матеріал «з рук», як правильно вибирати якісний посадковий матеріал, про правильні умови зберігання, а також чи можна у своєму господарстві виростити насіння картоплі.

Відео-блог Вадима Іванова «PRO картоплю» буде виходити кожні два тижні. Експерт покаже весь процес вирощування, зберігання та реалізації картоплі від А до Я, тому залишайтеся з нами і слідкуйте за випусками!

Виконано за допомогою Disqus

- 6° ... - 9°

Вітер

2.1м/с

Опади

0мм

Вологість

53%
Матеріали за темою