На Харківщині зросло поголів'я ВРХ

5 червня 2015 82 0
На Харківщині зросло поголів'я ВРХ
Latifundist.comНа Харківщині зросло поголів'я ВРХ

Кількість великої рогатої худоби в області з початку року зросла на 4,2 тис. голів. У молочному тваринництві та свинарстві регіону спостерігаються позитивні тенденції. Про це розповів заступник голови Харківської облдержадміністрації Марк Беккер.

«На 1 січня 2015 р. у нас було 97 тис. голів великої рогатої худоби, на сьогодні — 101,2 тис. Ми збільшили поголів'я більш ніж на 4,2 тис. При цьому було збільшено і поголів'я корів — майже на 200», — уточнив Марк Беккер.

За його словами, у першу чергу, в Харківській області поголів'я корів збільшується за рахунок високопродуктивних порід. Є в харківських господарствах і рідкісні породи — наприклад, абердин-ангуська, м'ясна порода. Зараз її харківські господарства представляють на XXVII Міжнародній агропромисловій виставці «Агро-2015», що відкрилася у Києві 3 червня.

«Сподіваємося, що ми отримаємо дуже гарні результати по цій виставці — в плані дипломів і місць. Хороша робота ведеться по свинарству й вівчарству. Йде збільшення продуктивності. У нас є хороші тваринницькі підприємства, які, знову ж таки, представлені на виставці «Агро-2015», — повідомив заступник голови ОДА.

Єдина сфера, в якій спостерігаються негативні тенденції, — це птахівництво. Це пов'язано, в першу чергу, з ветеринарною санацією, яка проходить на птахофабриках ТОВ ТД «Богодухівська птахофабрика» Дергачівського району та ПАТ «Крос-п /ф «Зоря» Харківського району.

Виконано за допомогою Disqus