В Україні з'явився інтернет-сервіс для торгівлі зерном — Zernotorg.com.ua.

11 липня 2018 297 0
В Україні з'явився інтернет-сервіс для торгівлі зерном — Zernotorg.com.ua.
Kurkul.com

Засновник проекту Zernovoz.in.ua Олександр Мащенко оголосив про запуск інтернет-сервісу, присвяченого торгівлі зерновими — Zernotorg.com.ua.

За допомогою нового електронного майданчика (маркетплейс) продавці та покупці отримають доступ до аналітики цін, пошуку доступних об'ємів та кращої ціни для продажу продукції.

Новий ресурс Zernotorg.com.ua призначений для аналізу цін на ринку, пошуку обсягів доступних до покупки і кращої ціни для продажу своєї продукції.

Серед можливостей ресурсу також:

  • налаштування набору цінових індикаторів для товарів і умов, якими доводиться регулярно цікавитися;
  • пошук пропозицій за рядом параметрів;
  • зручне додавання цін, відразу по декількох позиціях;
  • швидка актуалізація поточних цін за своїми пропозиціями;
  • публікація пропозицій обмеженому колу користувачів;
  • подача контр-пропозицій.

«Ми віддаємо собі звіт в тому, що створюємо черговий амбітний проект у сфері торгівлі зерном. Найстаршим продуктам в цій галузі зараз вже більше 10 років, але жоден з них так і не став галузевим стандартом і не зміг перевести торгівлю зерновими в онлайн площину. При цьому багато учасників ринку погоджуються з тим, що такі інструменти будуть корисні в їх роботі. В першу чергу ми хочемо інтегрувати ряд вже звичних інструментів, трохи знизивши поріг входу в комерційний діалог. Поки важко уявити, що роботи будуть повноцінно торгувати зерном, а ось, що люди зможуть здійснювати угоди на тому ж рівні, до якого звикли в банківській сфері і роздрібній торгівлі, вже можна», — розповів Олександр Мащенко.

Як стверджує засновник проекту, сервіс допоможе в роботі менеджерам закупівлі зернових трейдингових компаній, власникам і керівникам сільгосппідприємств, менеджерам з постачання компаній переробників в т.ч. борошномельних, комбікормових, олійноекстракційних заводів, співробітникам банківських і страхових установ, які працюють в аграрній сфері.

Виконано за допомогою Disqus

+ 6° ... - 4°

Вітер

2.4м/с

Опади

0мм

Вологість

60%