У Херсоні стартувало навчання для фахівців фітосанітарного напрямку

21 липня 2018 69 0
Стан насаджень картоплі
Kurkul.comСтан насаджень картоплі

З 16 по 20 липня 2018 р. в Херсоні у рамках Проекту Twinning «Наближення законодавства України до законодавства ЄС у сфері засобів захисту рослин та здоров'я рослин і посилення відповідних інспекційних та лабораторних служб» проходять навчальні заходи для співробітників територіальних органів Держпродспоживслужби. Про це повідомляє SuperAgronom.com.

Метою навчальної програми є надання інспекторам територіальних органів Держпродспоживслужби знань з питань методології моніторингу шкідників, хвороб та бур’янів, деяких аспектів успішного та сталого використання ЗЗР, мінімізації ризику використання ЗЗР, концепції та цілей інтегрованого захисту рослин, системи раннього попередження та економічного порогу шкідливості для ЗЗР.

Зазначається, що навчання для вітчизняних спеціалістів проводитимуть зарубіжні фахівці. Зокрема, начальник відділу інтегрованого захисту рослин від шкідників Державної служби захисту рослин Латвії Анітра Лестланде, старший спеціаліст служби захисту рослин Сільськогосподарської палати Шлезвіг-Гольштейну (Німеччина) Хайке Ніт та начальник Лабораторії захисту рослин Інституту рослинництва Литовського науково-дослідного центру сільського та лісового господарства Алма Валіушкайте.

Програм заходу передбачає відвідування учасниками Проекту Twinning Інституту рису НААН України для ознайомлення з діяльністю наукової установи та лабораторії захисту рослин, а також набуття практичних навичок з проведення моніторингу щодо виявлення шкідливих організмів у посівах рису.

Окрім цього, представники Держпродспоживслужб Херсонської, Миколаївської, Одеської, Запорізької, Харківської, Донецької, Луганської та Кіровоградської областей здобудуть знання з методології визначення шкідників та хвороб плодово-ягідних культур та картоплі.

Виконано за допомогою Disqus

Матеріали за темою