Стало відомо, де найактивніше користуються аграрними розписками

2 серпня 2018 86 0
Стало відомо, де найактивніше користуються аграрними розписками
pixabay.com

Запит на аграрні розписки спостерігається по всій Україні: найбільший інтерес до них виявляють аграрії Вінницької області, де оформлено 90 розписок, а також Полтавської (77 розписок) і Харківської (69 розписок). Про це розповіла керівник проекту IFC «Аграрні розписки в Україні» Хелен Фейрлемб. Повідомляє AgroPolit.com з посиланням на Національний прес-клуб «Українська перспектива».

Нагадаємо, ПУМБ почав видавати аграрні розписки.

«За І півріччя 2018 р.у аграрних розписок було оформлено більше ніж на $100 млн. Причому вони запитані не лише серед фермерів. Віднедавна з ними почали працювати кооперативні спілки. Команда IFC активно розробляє бізнес-моделі, які підтримують ці сектори», — сказала Хелен Фейрлемб.

За її словами особливістю ипершого півріччя цього року є суттєве розширення переліку культур, з якими працюють аграрні розписки.

«Якщо торік це було приблизно чотири культури (в основному зернові й олійні), то зараз працюємо з 20-ма. Серед них — часник, шипшина, різні ягоди, яблука, картопля, цукрові буряки і навіть молоко», — зазначила вона.

Станом на 16 липня 2018 р. в Україні виписано 638 аграрних розписок.

Виконано за допомогою Disqus