Свинокомплекс з біогазовою установкою відкриють на Вінниччині

6 серпня 2018 763 0
Свиня годує поросят
Kurkul.comСвиня годує поросят

У селі Іванів, що є центром однойменної ОТГ, Калинівського району Вінницької області фермерське господарство «Янівське» відкриває новий комплекс з вирощування свиней з установкою переробки відходів на біогаз. Обладнання на фермі використовує сучасні технології зі Швейцарії. Про це повідомляє Vlasno.info.

Як розповідає директор Олександр Кулик, гроші на відкриття підприємства взяв із власних заощаджень. На його будівництво всього витрачено близько €3 млн.

Ферма буде вміщувати 7 тис. голів тварин та матиме повний закритий цикл з екологічними технологіями переробки відходів.

Для свиней та хряків, які будуть завезені з Данії,вже створені спеціальні резервуари для годування. Кормова суміш буде подаватись автоматично.

«Ми будуємо сучасний комплекс з передовими технологіями. Це буде закритий цикл вирощування свиней. Ми вирощуємо їх аж до забивання та продажу м'яса. Плануємо переробку, але всьому свій час. Кожна свиня буде рости окремо, там стоятимуть кондиціонери та клімат-контроль. Всі відходи йтимуть до спеціального басейну. І там перероблятимуться на біогаз», — із захопленням розповідає директор підприємства.

Енергія з біогазу, який буде отримуватись з відходів ферми, буде використовуватись для ферми.

«Сам принцип роботи біогазової установки передбачає максимальну автоматизацію і зведення до мінімуму витрат людської праці. Ми плануємо повністю забезпечувати комплекс з вирощування свиней енергією від установки. Якщо енергії буде багато і вдасться отримати відповідний дозвіл, будемо її продавати. Також залишки відходів підуть на виробництво добрив», — розповідає Олександр Кулик.

Підприємство створить 15-20 робочих місць. Відкриття відбудеться вже восени поточного року. У майбутньому планують створити повне виробництво ковбаси.

Виконано за допомогою Disqus