Через селфі в соняшниках довелось закрити ферму

12 серпня 2018 393 0
Соняшникове поле
Kurkul.comСоняшникове поле

На одній з канадських ферм росте 1,5 млн соняшників. Це виглядає настільки ефектно, що привернуло увагу любителів пофотографуватися для соцмереж — однак охочих отримати фото стало так багато, що вхід для відвідувачів довелося закрити. Про це повідомляє SuperAgronom.com.

На фермі Bogle Seeds неподалік від канадського міста Гамільтон зацвіли 1,5 млн соняшників. Це не залишилось без уваги серед фанатів яскравих кадрів. Як тільки популярність місця стала зростати, сім’я Богель, яка і володіє фермою, почала брати плату за вхід по $7,5 з людини.

Але наприкінці липня ситуація вийшла з-під контролю — до полів із соняшниками вишикувався затор з 7 тис. машин, а люди пролазили на територію з усіх сторін без оплати та ігнорували співробітників ферми, а іноді починали навіть погрожувати та провокувати бійки.

Богелі намагалися самотужки відбиватися від порушників, але незабаром все ж викликали поліцію. Після невдалих спроб врегулювати ситуацію поліція Гамільтона пригрозила фермерам штрафом і попросила закрити поля з соняшниками. Так і було зроблено.

За словами власниці ферми Марлен Богель, соняшникові поля для відвідувачів відтепер закриті назавжди.

Виконано за допомогою Disqus