Банки відмовляються кредитувати малих фермерів — АФЗУ

1239
0
Банки відмовляються кредитувати малих фермерів — АФЗУ
pixabay.com

Нині банки в Україні відмовляються кредитувати невеликих фермерів. Тому будь-які спроби уряду надати підтримку фермерам у напрямку здешевлення кредитів є бездієвими.

Про це під час прес-конференції 9 серпня заявив голова комітету Асоціації фермерів та приватних землевласників України (АФЗУ) Іван Слободяник.

«Коли я побачив у програмі держпідтримки фермерів пункт про здешевлення кредитів і півмільярда гривень на це, мені стало дуже «весело». Бо коли особисто пробував для свого фермерського господарства отримати кредит (а в мене менше 100 га), то з мене просто в банку посміялися», — розповів Іван Слободяник.

На думку фермера і члена АФЗУ, до тих пір, поки банки не будуть кредитувати невеликих фермерів, будь-яка анонсована програма підтримки просто не матиме сенсу.

«Тобто завчасно зрозуміло, що висить груша, та не можна з'їсти! Свідомо у програмі держпідтримки було так прописано, щоб фермер не міг нічого звідти отримати», — прокоментував Іван Слободяник.

Нагадаємо, що у четвер 9 серпня члени АФЗУ провели прес-конференцію в Києві і презентували результати власного дослідження щодо неефективності аграрної політики в Україні.

Іван Слободяник також заявив, що Кабінет міністрів України разом із Міністерством аграрної політики та продовольства України провалили програму державної підтримки фермерів на 2018 р.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus